Partnerzy

ASTRAFOX

W ASTRAFOX dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

ELO Digital Office GmbH

ELO Digital Office GmbH od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów systemów do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw (Enterprise Content Management – ECM), który rozwija oprogramowanie do zarzadzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów oraz formularzy. ELO opracowuje cyfrowe rozwiązania do realizacji procesów biznesowych dla wszystkich branż i sektorów oraz przedsiębiorstw dowolnej wielkości.
Produkty i rozwiązania ELO są sprzedawane na całym świecie w około 20 językach w ponad 40 krajach. ELOoffice skierowany jest do małych firm, ELOprofessional dla firm średniej wielkości a ELOenterprise do dużych firm i korporacji. Poszczególne moduły ELO Business Solutions pozwalają klientom na niezwykle szybkie wdrażanie rozwiązań z możliwością dostosowania ich  do konkretnych potrzeb firmy.
Wszystkie produkty firmy ELO Digital Office GmbH są dostępne w Polsce z pełnym zapleczem technicznym i merytorycznym. W Polsce z produktów ELO korzysta np. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Global Cosmed S.A., Provident S.A., Medicover, Marvipol S.A., Centrum Nauk Kopernik i wiele innych.

IC Solutions

IC Solutions dostarcza kompleksowe i innowacyjne środowiska informatyczne dla branży medycznej, energetycznej, przemysłu i produkcji. Firma koncentruje się na opracowywaniu rozwiązań umożliwiających automatyczną digitalizację dokumentów oraz ich cyfrową autoryzację. IC Solutions odpowiada za stworzenie systemu IC Pen oraz platformy Documind. System IC Pen pozwala tworzyć dokumentację i ją autoryzować przy wykorzystaniu długopisów cyfrowych, tabletów oraz skanerów. Obecnie system IC Pen jest wykorzystywany w blisko 100 organizacjach, a wśród nich są Instytut Matki i Dziecka, Centralny Szpital Kliniczny MSWiA, ENEA, Tauron, PGNiG i OBWE.
Drugie rozwiązanie, czyli Documind umożliwia digitalizację i automatyzację obiegu dokumentacji. Ponadto platforma oferuje kilka różnych metod cyfrowego podpisu dokumentów dzięki czemu rozwiązanie jest idealnym narzędziem dla organizacji kierujących się ideą paperless.

HiQ

HiQ to wiodąca Nordycka firma zajmująca się IT. Pomagamy zmieniać świat na lepsze używając technologii, projektowania oraz rozwiązań komunikacyjnych aby usprawnić i ułatwić ludzkie życie. Wspieramy twórcze szaleństwo i budujemy rozwiązania informatyczne. Założone w 1995, HiQ obecnie posiada ponad 1600 specjalistów w pięciu krajach oraz znajduje się na liście Nasdaq Stockholm MidCap.

Flagowym produktem HiQ jest platforma do automatyzacji i integracji frends.com, używana przed korporacje i przedsiębiorstwa na całym świecie.  Oddział HiQ w Polsce to zespół ekspertów w swoich dziedzinach, chętnych do nauki, rozwoju i stawiania kolejnych kroków w swojej karierze zawodowej. Ściśle pracując z naszymi klientami i współpracownikami w krajach skandynawskich HiQ tworzy silne międzynarodowe zespoły DevOps.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com