Partnerzy

ASTRAFOX

W ASTRAFOX dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

ELO Digital Office GmbH

ELO Digital Office GmbH od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów systemów do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw (Enterprise Content Management – ECM), który rozwija oprogramowanie do zarzadzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów oraz formularzy. ELO opracowuje cyfrowe rozwiązania do realizacji procesów biznesowych dla wszystkich branż i sektorów oraz przedsiębiorstw dowolnej wielkości.
Produkty i rozwiązania ELO są sprzedawane na całym świecie w około 20 językach w ponad 40 krajach. ELOoffice skierowany jest do małych firm, ELOprofessional dla firm średniej wielkości a ELOenterprise do dużych firm i korporacji. Poszczególne moduły ELO Business Solutions pozwalają klientom na niezwykle szybkie wdrażanie rozwiązań z możliwością dostosowania ich  do konkretnych potrzeb firmy.
Wszystkie produkty firmy ELO Digital Office GmbH są dostępne w Polsce z pełnym zapleczem technicznym i merytorycznym. W Polsce z produktów ELO korzysta np. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Global Cosmed S.A., Provident S.A., Medicover, Marvipol S.A., Centrum Nauk Kopernik i wiele innych.

Archivio

Archivio powstało w 2003 roku w oparciu o polski kapitał oraz potencjał intelektualny polskich specjalistów, techników i managerów. Od prawie 20 lat zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania dokumentacją biznesową. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z setkami firm – za każdym razem uwzględniając ich indywidualne potrzeby. Udało nam się zdobyć silną pozycję na rynku oraz zaufanie Klientów, które determinuje nas do ciągłej optymalizacji naszych usług. W ostatnich latach skupiliśmy się na rozwiązaniach automatyzacji procesów związanych z zarządzaniem dokumentami. Naszym flagowym produktem jest przetwarzanie dokumentów finansowych: ekstrakcja danych i wczytywanie do systemów księgowych. Wykorzystujemy własne rozwiązania informatyczne lub wdrażamy oparte na technologiach naszych partnerów Abbyy – lider rynkowy rozwiązań OCR, TCG Process – szwajcarska firma, przodująca w technologii klasyfikacji i automatyzacji przepływu dokumentów na skalę masową, Wizlink – polski dostawca technologii robotów software’owych.

Prime Force Polska 

Jesteśmy ekspertami w digitalizacji procesów biznesowych. Specjalizujemy się w systemach ECM/CSP.  Jako jedyna firma w Polsce jesteśmy oficjalnym partnerem Nuxeo – zaawansowanej platformy do zarządzania treścią w firmach.
Działamy na 9 europejskich rynkach, wymieniając się doświadczeniami i stale wzmacniając nasze kompetencje.
Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. Wiemy jak efektywnie wykorzystać projektowane przez nas rozwiązania, aby w perspektywie przyniosły Twojej firmie oszczędności.
Wśród naszych realizacji mamy wdrożenia oparte na podejściu full service provider dla takich światowych korporacji jak Volkswagen, Audi, Spar, AXA-Winterthur, BASF, Siemens czy UBS.
Skontaktuj się z nami i umówmy się na bezpłatną prezentację Nuxeo Studio:
nuxeo[email protected]
Więcej informacji na temat naszych usług: www.prime-force.pl
Facebook: @primeforcepolska
Linkedin: @prime-force-polska

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com