Partnerzy

ASTRAFOX

W ASTRAFOX dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

Astrafox

Jesteśmy producentem światowej klasy platformy Rapid Business Solution Delivery, która wykorzystuje sztuczną inteligencję do modelowania procesów oraz prognozowania zachowań użytkowników, umożliwiając szybkie przełożenie potrzeb biznesowych na gotowe rozwiązania. Platforma AMODIT umożliwia nie tylko ekspresowe dostarczanie nowych rozwiązań, ale również bezproblemowe wprowadzanie zmian w działających procesach pozwalając na natychmiastowe dostosowanie do zmieniających się potrzeb.

ELO Digital Office GmbH

Spółka ELO Digital Office GmbH powstała z grupy firm Louis Leitz. W 1996 r. opracowano elektroniczny folder Leitz, pierwszy produkt do cyfrowego zarządzania dokumentami i elektronicznej archiwizacji. W 1998 powstało międzynarodowe przedsiębiorstwo ELO Digital Office GmbH. Obecnie wśród klientów znajdują się firmy z każdego segmentu tj. Lufthansa Technik, TUICruises, lub Raiffeisenverband Südtirol oraz organy administracji publicznej, gdzie z powodzeniem wykorzystują produkty ELO do realizacji swoich procesów biznesowych.Infinite

Rozwiązania Infinite wspierają przedsiębiorstwa w automatyzacji i optymalizacji kluczowych procesów biznesowych. Wiodący obszar działalności stanowi Infinite Paperless, jest to kompleksowe rozwiązanie oparte na zintegrowanych systemach działających w układzie modułowym. Dzięki temu klient może dowolnie dobierać i wdrażać poszczególne narzędzia tak aby jak najlepiej dostosować je do specyfiki działalności. Infinite Paperless pozwala wyeliminować papier wewnątrz przedsiębiorstwa oraz w komunikacji z kontrahentami (z dostawcami / odbiorcami). Dzięki temu następuje skrócenie czasu realizacji wielu procesów biznesowych oraz znaczne obniżenie kosztów działalności.