Partnerzy

ASTRAFOX

W ASTRAFOX dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

Deviniti

Deviniti to doświadczony Partner w dziedzinie cyfrowych transformacji, lider rynku w zakresie rozwiązań bankowych i innowacji fintech, prawa i zgodności, leasingu i wynajmu samochodów.
Działając na rynku od ponad 18 lat, firma może poszczycić się ogromnym doświadczeniem, przekładającym się na ponad 500 ukończonych z sukcesem projektów. Wysoko wykwalifikowany, ponad 350-osobowy zespół programistów i analityków posiada szeroką wiedzę, którą skutecznie wykorzystuje w codziennych zadaniach.
Innowacyjność to drugie imię Deviniti, co udowadnia stworzenie największej aplikacji mobilnej w technologii Flutter dla Credit Agricole Bank Polska czy systemu ROC3, wykorzystującego sztuczną inteligencję do całościowego wspierania komunikacji z klientem. Stworzenie ROC3 dało Deviniti pierwszą nagrodę w konkursie „Best in RPA&AI”.
Deviniti rozumie, że każda organizacja jest inna, wyjątkowa, z własnymi wyzwaniami, dlatego umiejętnie łączy zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie z indywidualnym podejściem. Celem firmy jest maksymalizowanie potencjału biznesowego swoich klientów, ich pozycji na rynku i wspólna radość z projektowych sukcesów.

Asseco

Certum by Asseco specjalizuje się w usługach certyfikacyjnych potwierdzających tożsamość w świecie cyfrowym. Od ponad 20 lat dostarcza rozwiązania zapewniające wiarygodność i bezpieczeństwo dokumentów, danych elektronicznych i urządzeń. W ofercie Certum znajdują się m.in. certyfikaty SSL, podpis elektroniczny, pieczęć elektroniczna, e-Doręczenia oraz narzędzia walidacyjne.”

PIRXON

PIRXON jesteśmy polskim software house z Gdańska, od kilkunastu lat tworzymy, wdrażamy i integrujemy rozwiązania informatyczne dla sektora B2B oraz administracji publicznej. Przez ten czas zbudowaliśmy pozycję lidera w branży i godnego zaufania partnera biznesowego, zdobywając uznanie niemal 1000 klientów. Specjalizujemy się w implementacji oprogramowania do automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (ang. RPA – Robotic Process Automation), które realizują ideę transformacji cyfrowej. W swojej ofercie posiadamy również autorskie systemy do zarządzania środkami trwałymi oraz windykacji i zarządzania należnościami.
www.pirxon.com

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com