Partnerzy

ASTRAFOX

W ASTRAFOX dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

Lukardi S.A.

Lukardi S.A. jest firmą informatyczną, która dostarcza najwyższej klasy rozwiązania IT dla biznesu. Nasza firma specjalizuje się w szerokim zakresie usług, obejmujących projektowanie, wdrażanie i utrzymanie systemów, a także kompleksowe wsparcie w obszarach:
  • Elektronicznego obiegu dokumentów
  • Migracji do chmury
  • Bezpiecznego dostępu IT – Zero Trust
  • Bezpieczeństwa SAP
  • Optymalizacji i zarządzania licencjami SAP
  • SAP Commerce
  • Tworzenia, utrzymania i rozwoju oprogramowania dla przedsiębiorstw
  • Rekrutacji zasobów IT
Jesteśmy partnerami: SAP, OpenText, Microsoft, bioLock, USU, splunk, pathlock, codeless platforms. W zeszłym roku Lukardi S.A. została wyróżniona w rankingu Financial Times jako jedna z 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie.

Deviniti

Deviniti to doświadczony Partner w dziedzinie cyfrowych transformacji, lider rynku w zakresie rozwiązań bankowych i innowacji fintech, prawa i zgodności, leasingu i wynajmu samochodów.
Działając na rynku od ponad 18 lat, firma może poszczycić się ogromnym doświadczeniem, przekładającym się na ponad 500 ukończonych z sukcesem projektów. Wysoko wykwalifikowany, ponad 350-osobowy zespół programistów i analityków posiada szeroką wiedzę, którą skutecznie wykorzystuje w codziennych zadaniach.
Innowacyjność to drugie imię Deviniti, co udowadnia stworzenie największej aplikacji mobilnej w technologii Flutter dla Credit Agricole Bank Polska czy systemu ROC3, wykorzystującego sztuczną inteligencję do całościowego wspierania komunikacji z klientem. Stworzenie ROC3 dało Deviniti pierwszą nagrodę w konkursie „Best in RPA&AI”.
Deviniti rozumie, że każda organizacja jest inna, wyjątkowa, z własnymi wyzwaniami, dlatego umiejętnie łączy zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie z indywidualnym podejściem. Celem firmy jest maksymalizowanie potencjału biznesowego swoich klientów, ich pozycji na rynku i wspólna radość z projektowych sukcesów.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com