Partnerzy

ELO Digital Office

ELO Digital Office GmbH od ponad 20 lat jest jednym z wiodących producentów systemów do zarządzania treścią dla przedsiębiorstw (Enterprise Content Management – ECM), który rozwija oprogramowanie do zarzadzania dokumentami, cyfrowej archiwizacji i obiegu dokumentów. ELO opracowuje cyfrowe rozwiązania do realizacji procesów biznesowych dla wszystkich branż i sektorów oraz przedsiębiorstw dowolnej wielkości.
Produkty i rozwiązania ELO® są sprzedawane na całym świecie w około 20 językach w ponad 40 krajach. ELOoffice skierowany jest do małych firm, ELOprofessional dla firm średniej wielkości a ELOenterprise do dużych firm i korporacji. ELO Business Solutions pozwalają klientom na niezwykle szybkie wdrażanie rozwiązań.
Wszystkie produkty firmy ELO Digital Office GmbH są dostępne w Polsce z pełnym zapleczem technicznym i merytorycznym. W Polsce z produktów ELO® korzysta np. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Global Cosmed S.A., Marvipol S.A., Eurobank, Centrum Nauki Kopernik i wiele innych.

ASTRAFOX

W ASTRAFOX dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

Tecna

– Aurea BPM – umożliwia projektowanie i optymalizację procesów biznesowych,
– Archer DMS – wspomaga sterowanie obiegiem dokumentów elektronicznych i papierowych,
– Seelvia Analytics (BI) – udostępnia zaawansowaną analitykę danych oraz raportowanie.
Na bazie własnych platform informatycznych oraz zdobytych kompetencji zaprojektowaliśmy uniwersalne oraz specjalistyczne rozwiązania biznesowe, które mogą być modyfikowane pod indywidualne potrzeby klientów. Świadczymy usługi analizy, projektowania, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych. Budujemy dedykowane rozwiązania opierając się na własnych autorskich platformach informatycznych jak również na produktach naszych partnerów.

Datacomp

Datacomp jest głównym dystrybutorem systemu M-Files – wspólnej platformy do zarządzania i wymiany dokumentacji w firmie. W oparciu o M-Files użytkownicy mogą nie tylko efektywnie wymieniać się dokumentami, ale również zaprowadzić porządek w dokumentacji firmy, dzięki dopasowanej struktury przetrzymywania i wyświetlania plików. Platforma zarządzania dokumentami M-Files zwiększa efektywność pracy na dokumentach poprzez zastosowanie różnych narzędzi i funkcji.
Datacomp (firma powstała w 1987 roku) jest producentem i dystrybutorem oprogramowania przeznaczonego dla branży budowlanej, instalacyjnej, sieciowej, drogowej, telekomunikacyjnej, mechanicznej oraz oprogramowania do zarządzania dokumentacją i produkcją. Warto również zaznaczyć, że dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu Datacomp od 10 lat realizuje projekty wykorzystujące technologię BIM, której jest propagatorem oraz projekty dofinansowane z Unii Europejskiej. Firma posiada bazę ponad 70 tys. stałych użytkowników ze 174 krajów, otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia, jest współtwórcą oraz członkiem stowarzyszeń BIM Klaster, Klaster Zrównoważona Infrastruktura oraz uczestnikiem międzynarodowych projektów BIM Game i BIMhealthy and UrbanBIM projects.