Już wkrótce...

PARTNERZY

enova365 / Soneta sp. z o.o.
enova365 to oprogramowanie ERP najnowszej generacji przeznaczone do kompleksowego zarządzania firmami oraz instytucjami. System jest tworzony przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Oprogramowanie cechuje się bardzo dużą ergonomią i efektywnością pracy, posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, gwarantuje zgodność z obowiązującymi przepisami prawa. enova365 jest wykorzystywana przez 10 000 Klientów. Innowacyjność systemu została dostrzeżona przez firmę Microsoft, która przyznała producentowi nagrodę Partnera Roku 2014 w kategoria Aplikacja, za zaprojektowanie interfejsu na Windows 8, w tym na urządzenia mobilne, takie jak tablet czy telefon komórkowy. Producentem systemu jest krakowska firma Soneta sp. z o.o.
Centrum Wdrożeń Informatycznych od 2007 roku jest Autoryzowanym Partnerem producenta oprogramowania enova365 – firmy Soneta Sp. z o.o.
Od samego początku swojego istnienia działa w branży wdrożeniowej.
10-letnie doświadczenie zaowocowało przeszło 150- cioma udokumentowanymi projektami wdrożeniowymi.
Realizuje wdrożenia w pełnym zakresie funkcjonalnym systemu enova365:
– Kadry i Płace
– Samoobsługa Pracownicza
– Księgowość
– Handel
– CRM
– Serwis
– Workflow
-BI
Ale wdrożenia to nie koniec historii…. to dopiero początek!
CWI to również wykwalifikowany zespół serwisantów, którzy stale wspierają Klientów swoją wiedzą.
Wskazują jak efektywniej korzystać z programu a także intensywnie szkolą Użytkowników w zakresie nowych funkcjonalności.
Dzięki szczegółowej analizie oraz pomysłowości, to co niewypowiedziane staje się realne. Dział programistów stale pracuje nad realizacją indywidualnych potrzeb Klientów, które wybiegają poza standardowe możliwości systemu.
Dzięki zespołowi CWI każdy pomysł staje się rzeczywistością.

ASTRAFOX Sp. z o. o.
dostarcza usługi i rozwiązania biznesowe. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx)
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL)
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie)
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie)
Digital- Center Sp. z o.o.
Firma Digital- Center Sp. z o.o. działa nieprzerwanie od ponad 20 lat. Naszym głównym celem jest profesjonalne wsparcie wszelkich instytucji, zarówno państwowych jaki i tych z sektora prywatnego, mających zapotrzebowanie na szeroko rozumianą digitalizację.
Zapewniamy kompleksową obsługę archiwizacyjną oraz sprzedaż bezpośrednią urządzeń takich marek jak: Zeutschel, Rowe, Epson czy Canon.
Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem branżowym, które bezpośrednio przekłada się na zadowolenie i zaufanie, jakim obdarzyli nas, nasi Klienci.
Mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z większością Archiwów Państwowych i Bibliotek w Polsce, Urzędami Wojewódzkimi, Sądami, Spółkami skarbu Państwa i innymi.
Dealdone Sp. z o.o.
Dealdone Sp. z o.o. jest firmą oferującą bezpieczny i mobilny dostęp do dokumentów poufnych dla klientów biznesowych w formie Virtual Data Room oraz Enterprise File Sync&Share. Specjalizujemy się w technologiach umożliwiających obieg i pracę na dokumentach poufnych, których kontrola i bezpieczeństwo są krytyczne z punktu widzenia zarówno prowadzonych procesów biznesowych, jak i wyzwań, jakie stoją przed przedsiębiorstwami w obliczu obowiązywania Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO, ang. GDPR).
Nasze rozwiązania oparte są na kontroli dostępu oraz szyfrowaniu, dzięki czemu zapewniają ochronę danych w sieciach, na urządzeniach, w aplikacjach i na plikach.

SPONSORZY
 


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 

PATRONI MEDIALNI
 FUNDATORZY NAGRÓD

ORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress