Już wkrótce...

PRELEGENCI

JAKUB BIERZYŃSKI
OmnicomMediaGroup Sp. z o.o.
CEO domu mediowego OMD, wizjoner, badacz, aktywny komentator rynku mediów.
Założyciel pierwszego w Polsce domu mediowego – Optimum Media (dzisiaj OMD), a także jeden z założycieli SMG/KRC Poland, największej w Polsce agencji badań rynkowych.
W 2001 roku otrzymał tytuł „Lidera 10-lecia rynku reklamy” przyznany przez miesięcznik Businessman. Wybrany jednym z 10 najzdolniejszych menadżerów roku 2000 przez miesięcznik Home and Market. Człowiek Roku przemysłu reklamowego w 2001 roku wg Impactora. Wyróżniony tytułem „Gorące usta reklamy 2008” przez Media i Marketing Polska jako najczęściej cytowany człowiek branży marketingowej w polskich mediach. Juror w międzynarodowych konkursach reklamowych: Goldendrum 2005 w Portoroż i Dubai Lynx 2008. Otrzymał jedynego przyznanego polskiemu domowi mediowemu Złotego Lwa w Międzynarodowym Konkursie Reklamowym w Cannes w kategorii Media mix za kampanię Heyah, a także nominacje w konkursie Cannes Lions w aż 4 kategoriach: Best Use of TV, Best Use of Outdoor, Best Use of Sponsoring, Best Use of Magazines oraz podkategorii Youth Marketing. W 2012 roku agencja DDB zdobyła kolejne dwa srebrne lwy i brązową statuetkę w Cannes – media do tych kampanii zaplanował dom mediowy OMD. W konkursie redakcji magazynu „Press” AdMan 2012 Jakub Bierzyński jako jedyny reprezentant domów mediowych znalazł się w gronie osób wyróżnionych.
Jakub Bierzyński ukończył Uniwersytet Warszawski, Wydział Socjologii. Pracował jako asystent nauczając statystyki, metodologii badań społecznych, analiz komputerowych i metod badań rynkowych (1990 – 1992).
Robert Twarowski
Bank Handlowy w Warszawie S.A.
Ekspert w Zespole Wsparcia Zarządzania Dostawcami Technologicznymi. Specjalizuje się w umowach outsourcingu bankowego i outsourcingu inwestycyjnego dotyczącego całego spektrum usług technologicznych. Ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień centralizacji i wirtualizacji usług wspierających obszar bankowości detalicznej. Łączy w sobie wyszktałcenie prawnicze i doświadczenie na stanowisku kierownika projektów IT.
Marta Kwiatkowska-Cylke
Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp. k.
Adwokat. Kieruje pracą warszawskiego oddziału Kancelarii Lubasz i Wspólnicy.
Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prowadzi obsługę prawną spółek wchodzących w skład grup kapitałowych z udziałem kapitału zagranicznego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rynku nieruchomości warszawskich, realizacji projektów inwestycyjnych, prowadzenia sporów sądowych i administracyjnych.
Jej zainteresowania zawodowe obejmują również kwestie związane z ochroną danych osobowych, prawem autorskim, a także prawem internetu i nowych technologii.
Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Szkoły Prawa Niemieckiego i Europejskiego prowadzonej przez pracowników naukowych Friedrich-Wilhelm Rhein University of Bonn we współpracy z WPiA UW jak również Centrum Prawa Amerykańskiego współtworzonego przez WPiA UW oraz University of Florida – Fredric G. Levin College of Law.
Autorka publikacji zamieszczanych na Portalu ODO oraz Portalu Prawa IT, w których omawia zagadnienia związane z ochroną danych osobowych, własnością intelektualną oraz prawem internetu i nowych technologii.
dr Przemysław Sołdacki
ASTRAFOX Sp. z o. o.
Absolwent Politechniki Warszawskiej. Doktor nauk technicznych z zakresu informatyki. Od 1999 roku członek zarządu firmy Astrafox (dawniej Datacom Software). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną (programowanie .NET, SQL, systemy CRM, SharePoint) z zainteresowaniami z obszaru sztucznej inteligencji i eksploracji tekstu (textmining). Jest zarejestrowanym ekspertem w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. W wolnym czasie podróżuje, interesuje się również tańcem.
Rafał Sowiński
Instytut Logistyki i Magazynowania
Z-ca Kierownika Centrum Elektronicznej Gospodarki Instytutu Logistyki i Magazynowania. Zajmuje się wdrażaniem elektronicznych usług w polskich urzędach. Współautor raportów „Elektroniczna Gospodarka w Polsce”. Ukończył studia na wydziale Zarządzania i Marketingu Politechniki Poznańskiej. Aktywny członek stowarzyszenia Project Management Institute.
Dr Piotr Kaczmarek – Kurczak
Akademia Leona Koźmińskiego
Dyrektor Centrum Komercjalizacji Wiedzy Akademii Leona Koźmińskiego – jednostki zajmującej się wspieraniem firm i instytucji we wdrażaniu nowych rozwiązań organizacyjnych i innowacji. Specjalizuje się w problemach zarządzania zmianą i zarządzania wiedzą: pozyskiwaniu wiedzy, przezwyciężania rutyny w działaniach przedsiębiorstwa, wzrostu efektywności dzięki kooperacji i dzieleniu się umiejętnościami, zwiększaniu elastyczności działania, wchodzeniu na nowe rynki i związanym z tym zmianom sposobów myślenia i działania.
Ekspert, doradca i szkoleniowiec pracował m. in. dla Accreo Taxand, Russell Bedford, Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Radomskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Krajowej Szkoły Sędziów i Prokuratorów, Górnośląskiej Agencji Promocji Przedsiębiorczości itd. W latach 2011-2013 koordynator projektu „Przedsiębiorczośc w sektorach kreatywnych”, objętego honorowym patronatem Prezydent M. St. Warszawy i wyróżnionego tytułem Best EFS Practices 2013. Ekspert w projektach Stołeczne Forum Przedsiębiorczości, Inventorum, M-HOUSE, Market Basket 2.0, Active50+. Ekspert chorwackiego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w projekcie wspierającym wprowadzanie programów EFS w Chorwacji. Autor artykułów i rozdziałów książek z dziedziny zarządzania i przedsiębiorczości. Autor publikacji na temat zarządzania i przedsiębiorczości w dodatku JA-MY-ONI tygodnika POLITYKA.
Członek European Council for Small Business Association. Od 2014 roku kierownik Centrum Doskonalenia Dydaktyki ALK.
Michał Galas
e-MSI Sp. z o.o.
Kierownik projektów, wdrożeniowiec, certyfikowany specjalista w zakresie systemów DMS i BPM (w tym Ultimus, JobRouter i docDocu). Od 10 lat specjalizuje się w mapowaniu i projektowaniu procesów biznesowych oraz wdrażaniu rozwiązań workflow w bankach, firmach sektora finansowego, korporacjach oraz prywatnych przedsiębiorstwach. Liczne wdrożenia oraz kierowanie zespołami projektowymi gwarantują know-how o najwyższym poziomie.
Agnieszka Kościuszko-Wyrwał
e-MSI Sp. z o.o.
Analityk biznesowy, business developer z wieloletnim doświadczeniem w obszarze wdrożeń systemów klasy DMS (Document Management Systems) i BPM (Business Process Management) zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i korporacjach. Wspiera także firmy w ich rozwoju biznesowym, co pozwala na nieustanne rozwijanie know-how.
Maria Guzewska
Bird & Bird
Maria Guzewska specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu ochrony danych osobowych, własności intelektualnej oraz prawa nowych technologii
Associate w zespole Prawa własności intelektualnej i ochrony danych osobowych w polskim biurze Bird & Bird
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prywatnością i ochroną danych osobowych, prawem ochrony konsumentów oraz e-commerce. W szczególności wspiera klientów w zakresie eksportu danych osobowych, przetwarzania danych pracowniczych, sprzedaży na odległość i marketingu. Doradza również klientom w zakresie ochrony własności przemysłowej, w szczególności rejestracji znaków towarowych, zarządzania portfolio i w sporach dotyczących naruszenia praw do znaków towarowych.
Ma doświadczenie w doradzaniu klientom z wielu sektorów gospodarki, takich jak sektor finansowy, technologiczny, moda oraz FMCG.
Przed dołączeniem do Bird & Bird zdobywała doświadczenie zawodowe w dziale IP/TMT warszawskiego biura renomowanej międzynarodowej kancelarii.
Jest absolwentką Wydziałów Prawa uczelni University College London (LL.B.) oraz London School of Economics and Political Science (LL.M.) w Londynie.
Pracuje w języku polskim, angielskim i niemieckim

SPONSORZY
 

FUNDATORZY NAGRÓD


  
  
  
  
  


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 
                 

PATRONI MEDIALNI
 
  
     

              


ORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress