Już wkrótce...

PARTNERZY

ELO Digital Office
ELO Digital Office tworzy i dostarcza wysokowydajne produkty i rozwiązania w zakresie elektronicznego zarządzania dokumentami, archiwizacji cyfrowej, Workflow i Webcontent Management.
Paleta produktów ELO spełnia wszystkie wymagania nowoczesnych systemów ECM/DSM i tworzy idealną platformę wydajnego zarządzania wiedzą i informacjami.
ELOoffice to idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw i użytkowników indywidualnych. Modułowe rozwiązanie typu klient/serwer.
ELOprofessional został stworzony na potrzeby małych i średnich firm.
ELOenterprise to okręt flagowy rodziny produktów ELO. Dzięki szerokiemu spektrum możliwości konfiguracyjnych ELOenterprise może być stosowany w wielkich przedsiębiorstwach i korporacjach.
Produkty ELO są całkowicie kompatybilne ze sobą, w każdej chwili możliwa jest wymiana danych i instalacja wyższej wersji systemu.
Astrafox
W czym się specjalizujemy?
Dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Kluczowe obszary naszej działalności to:
· systemy wspomagające obieg dokumentów (AMODIT),
· systemy BI (Tableau)
· rozwiązania ERP/CRM (CDN.XL , Microsoft Dynamics CRM),
· SharePoint,
· programowanie .NET
· serwis IT

Firma powstała w 1999r. pod nazwą Datacom Software. Od roku 2013 posługujemy się marką ASTRAFOX.
LikeSoft Sp. z o.o.
Firma LikeSoft powstała w 2009 roku w Warszawie.biuro
Głównym celem firmy jest dostarczanie optymalnych rozwiązań technologicznych aby maksymalizować zyski naszych klientów.
Specjalizujemy się w Javie, PHP, C, C++, SQL. Znamy też dziesiątki innych języków programowania.
Posiadamy doświadczoną kadrę specjalistów, począwszy od Developerów, Architektów, PM’ów, którzy w swojej karierze prowadzili prace w projektach dla takich firm jak: NSN, PTC, PTK Centertel, NCR, SuperQuinn, Dunnes

IC Solutions
IC Solutions jest nowoczesną firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych i innowacyjnych szeroko pojętych środowisk informatycznych. IC Solutions zapewnia wsparcie na każdym etapie realizacji projektu informatycznego poprawiającego procesy zachodzące w przedsiębiorstwach, poczynając od audytu kompetencyjnego, przez stworzenie koncepcji informatyzacji procesów, wytworzenie oprogramowania, wdrożenie innowacyjnego dedykowanego rozwiązania, aż po opiekę serwisową związaną z utrzymaniem serwisu IT.
OpenText
OpenText dostarcza oprogramowanie klasy Enterprise Information Management umożliwiające organizacjom każdego rodzaju zarządzanie, zabezpieczanie i wykorzystywanie gromadzonych informacji, zarówno we własnych centrach danych, jak i w chmurze obliczeniowej. Ponad 50.000 Klientów wykorzystuje już rozwiązania OpenText by uwolnić moc gromadzonych przez siebie zasobów informacyjnych. Aby dowiedzieć się więcej o OpenText (NASDAQ: OTEX; TSX: OTC), zapraszamy do odwiedzenia strony www.opentext.com.

SPONSORZY
 
 
 

 WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 PATRONI MEDIALNI
 
                             
        


FUNDATORZY NAGRÓD
 
 


ORGANIZATOR