Już wkrótce...

PARTNERZY

ASTRAFOX Sp. z o. o.
ASTRAFOX dostarcza usługi i rozwiązania biznesowe.
Kluczowe obszary naszej działalności to:
• Workflow (AMODIT),
• Business Intelligence (Tableau, Alteryx)
• rozwiązania ERP (Comarch ERPXL)
• portale korporacyjne (SharePoint),
• programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie)
• serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie)
Rodan Development Sp. z o.o.
Firma Rodan Development prowadzi prace badawcze i rozwojowe w dziedzinie systemów informatycznych wspomagających zarządzanie wiedzą realizowanych w oparciu o oprogramowania narzędziowe OfficeObjects®. Do klientów firmy należą instytucje publiczne oraz przedsiębiorstwa, między innymi Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, i Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. Firma zrealizowała systemy zarządzania wiedzą w Fundacji Partnerstwa Technologicznego skupiającej 15 instytucji badawczych i wyższych uczelni, Instytucie Medycyny Pracy, oraz w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii.
Sharp Electronics Polska
Sharp Electronics CEE zmienia sposób, w jaki firmy wykorzystują informacje. Wspiera klientów w zakresie obiegu dokumentów oraz integracji procesów IT, a także pomaga tworzyć, wizualizować, zarządzać i udostępniać informacje.Oparte na najnowszych technologiach usługi, pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad informacjami wykorzystywanymi w firmach, niezależnie od tego czy są one dostępne w formie cyfrowej czy analogowej. Skutecznie optymalizujemy procesy druku, pozwalając naszym klientom oszczędzać koszty.
Sharp jest producentem najwyższej jakości drukujących urządzeń wielofunkcyjnych, oprogramowania i innowacyjnych interaktywnych monitorów dotykowych dla biznesu.
Dodatkowe informacje o oferowanych rozwiązaniach można uzyskać na:
www.sharp.pl
www.linkedin.com/company/sharp-eu
eDokumenty Sp. z o.o.
Naszą misją jest tworzenie najnowocześniejszych webowych systemów informacyjnych, które nie tylko w sposób idealny dopasowane są do oczekiwań użytkowników, ale również je wyprzedzają, pozwalając czerpać z naszych rozwiązań sprawdzone wzorce i wiedzę.
Nasza przewaga polega na prostocie, jasności i przejrzystości tworzonych rozwiązań. Najwięcej czasu zajmuje nam ukrycie potężnych możliwości systemów, w taki sposób, by były udostępniane użytkownikom tylko wtedy, kiedy tego potrzebują. Na tej podstawie dążymy do osiągnięcia czołowej pozycji na rynku systemów informacyjnych dla biznesu i administracji.
Tworzymy oprogramowanie zgodnie z najnowocześniejszymi metodami analizy, projektowania i programowania. Do tworzenia kodu wykorzystujemy wzorce projektowe – sprawdzone i opisane sposoby rozwiązań określonych problemów programistycznych. W projektowaniu interfejsu użytkownika kierujemy się zasadami porządku, hierarchii i prostoty oraz ograniczania zbędnych elementów. Na każdym etapie tworzenia programów kluczowym punktem odniesienia jest zidentyfikowana potrzeba Klienta.

SPONSORZY
 


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 


PATRONI MEDIALNI
 

FUNDATORZY NAGRÓDORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress