Już wkrótce...

PRELEGENCI

Maciej Godyń
Lubasz & Wspólnicy
Realizuje projekty dotyczące prawa Internetu, prawa spółek i prawa pracy. Przygotowuje regulaminy konkursów, w tym dla liderów branży spożywczej. Ma doświadczenie w opracowywaniu dokumentów dla usługodawców internetowych m.in. pracował przy stworzeniu regulaminu sklepu internetowego jednej z wiodących marek branży jubilerskiej.
Zajmuje się bieżącą obsługą przedsiębiorców, stowarzyszeń i fundacji. Od stycznia 2015 roku odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi. W 2017 roku ukończył studium menedżerskie miniMBA organizowane przez Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania PAM Center, działające przy Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.
Dawid Żądłowski
Archiwista24
Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizacja archiwista. Od ponad 10 lat związany zawodowo z IPN. Od początku ścieżki zawodowej zajmuje się z szeroką rozumianą digitalizacją materiałów archiwalnych. Członek Stowarzyszenia Archiwistów Polskich, aktywny współpracownik Archiwisty24 i Internetowego Forum Archiwalnego, Forum Edukatorów Archiwalnych mający na swym koncie wiele publikacji na temat digitalizacji, archiwów. Historycznie zainteresowany Kancelarią Królewską ostatnich Wazów.
Szymon Trela
Sharp Electronics Polska
Szymon Trela – Product Manager CEE, z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku IT. W Sharp jest odpowiedzialny za zarządzanie grupą produktową urządzeń drukujących, wprowadzenie do sprzedaży nowych rozwiązań oraz za przygotowanie i realizację strategii sprzedaży. Do jego obowiązków należy również kształtowanie oferowanej linii produktowej na 22 rynkach regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzaniai Marketingu, wiedzę i doświadczenie zdobywał zarządzając produktem w Samsungu, Digital Solutions i Konica Minolta. Interesują go sport, historia i polityka.
Jan Kordasiewicz
Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz
Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych. Jan Kordasiewicz zajmuje się przede wszystkim współpracą z przedsiębiorcami i podmiotami sektora B+R, innowacjami, a także szerokopojętym sektorem turystycznym. Jest także autorem licznych publikacji z zakresu funduszy unijnych, komercjalizacji przedsięwzięć naukowych oraz prawa sportowego.
Anna Staniszczak
Rodan Development Sp. z o.o.
Od ponad 15 lat specjalizuje się w projektowaniu i implementacji systemów zarządzania informacją w takich obszarach zastosowań jak zarządzanie procesami biznesowymi, zarządzanie wiedzą oraz tworzenie i eksploatacja dużych repozytoriów dokumentacji technicznej. Pracując na stanowisku kierownika Działu Konsultacji firmy Rodan Development była wiodącym architektem oraz kierowała realizacją dużych wdrożeń systemów obiegu dokumentów w centralnej administracji państwowej zrealizowanych na platformie oprogramowania narzędziowego OfficeObjects®. W ciągu ostatnich lat kierowała realizacją systemów zarządzania informacją „dużej skali”, tak jak na przykład Platforma Zarządzania Wiedzą Fundacji Partnerstwa Technologicznego obsługująca 15 dużych instytutów naukowych w prywatnej chmurze obliczeniowej, jak również złożonych logicznie systemów planowania i monitorowania budżetów projektów, takich jak system zarządzania budżetami projektów w WWF Polska.
dr Przemysław Sołdacki
ASTRAFOX Sp. z o. o.
Absolwent Politechniki Warszawskiej. Doktor nauk technicznych z zakresu informatyki. Od 1999 roku członek zarządu firmy Astrafox (dawniej Datacom Software). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną (programowanie .NET, SQL, systemy CRM, SharePoint) z zainteresowaniami z obszaru sztucznej inteligencji i eksploracji tekstu (textmining). Jest zarejestrowanym ekspertem w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. W wolnym czasie podróżuje, interesuje się również tańcem.
Tomasz Borek
WEBCON
Zwolennik implementacji łatwych rozwiązań w skomplikowanych zagadnieniach. Od 10 lat pracuje z Klientami. Od 4 lat w firmie WEBCON, gdzie na stanowisku starszego konsultanta analizuje procesy biznesowe, będąc jednocześnie ekspertem systemów BPM, key account manager, jak i wsparciem technicznym.
Swoją współpracę opiera na wiarygodności i kompetencjach, dzięki czemu zaufali mu między innymi Oknoplast, PERN i TRW.
Entuzjasta WEBCON BPS, wierzy, że każdy proces można ulepszyć. Zaangażowanie pozwala mu się rozwijać z Klientami, z którymi pracuje na ich wspólny sukces.
Stefan Cieśla
Kancelaria Radcy Prawnego Stefan Cieśla
Radca prawny Stefan Cieśla jest prawnikiem, menadżerem oraz wykładowcą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu. Prowadził wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim, Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, SGH oraz w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej instytucji finansowych, projektów informatycznych, doradztwie związanym z prawną ochroną oprogramowania oraz w rozwiązywaniu sporów.
Mecenas Cieśla jest również blisko związany z sektorem telekomunikacji oraz finansów – swoją karierę prawniczą rozpoczynał jako radca prawny, a następnie dyrektor pionu prawnego w Ministerstwie Łączności. Był jednym z twórców podstaw prawnych dla rozwoju systemów telekomunikacji (opracował przepisy umożliwiające funkcjonowanie systemów telekomunikacji oraz stworzył podstawy działalności spółek Poczta Polska S.A. oraz Telekomunikacja Polska S.A. Współtworzył Polski Bank Rozwoju S.A., oraz Bank BGŻ S.A. Był także członkiem władz PZU Życie S.A., Invest Bank S.A., TUNŻ Polisa Życie S.A.).
Jest autorem licznych publikacji w prasie specjalistycznej oraz wykładowcą dla SGH, na konferencjach, seminariach i szkoleniach związanych z finansami i informatyką. Od 2010 r. prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego Stefan Cieśla.
Jacek Paszek
eDokumenty Sp. z o.o.
Programista, architekt i konsultant systemów informacyjnych dla biznesu. Wszechstronne wykształcenie i ponad 10 lat doświadczeń przy tworzeniu i wdrożeniach webowych systemów obiegu dokumentów, workflow i CRM.
Prywatnie ojciec dwójki synów. Poza swoją pracą pasjonuje się architekturą, socjologią i bieganiem.

SPONSORZY
 


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 


PATRONI MEDIALNI
 

FUNDATORZY NAGRÓDORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress