Już wkrótce...

PARTNERZY

HURO Sp. z o.o.
HURO dostarcza korzystne i nowoczesne rozwiązania IT. Specjalizujemy się w rozwiązaniach SharePoint, obiegu dokumentów i tworzeniu oprogramowania na zamówienie. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy doskonałym referencjom i korzyściom, jakie Klienci HURO czerpią z udanych wdrożeń.
Ponad 10 letnie doświadczenie pozwala nam wyróżniać się Jakością. Zatrudniamy najlepszych Ekspertów na rynku (liczne certyfikaty Microsoft, PRINCE2® Practitioner), a projekty dostarczamy w ściśle określonych ramach czasowych. Każdego traktujemy jak Partnera. Słuchamy i doradzamy. Możesz zwrócić się do nas z każdym zapytaniem. Chętnie doradzimy rozwiązanie.
AstraFox Sp. z o.o.
Astrafox jest kilkudziesięcio-osobową firmą informatyczno-konsultingową. Najwyższej klasy konsultanci, architekci rozwiązań IT, projektanci oraz programiści tworzą zespół przygotowany do wielu różnorodnych zadań opartych nie tylko na autorskim systemie do automatyzacji procesów biznesowych AMODIT, lecz także obejmujące zaawansowane rozwiązania z wykorzystaniem technologii Microsoft.
Nasze doświadczenie we wdrożeniach systemów informatycznych zaowocowało wypracowaniem skutecznej, ale także przyjaznej użytkownikowi metodyki wdrożeń zgodnej ze standardami PMBOK, dostosowanej do wielkości projektów i nie narzucającej dużej ilości formalizmów.
Dla rozwiązań opartych o AMODIT stosujemy autorskie podejście oparte głównie o tzw. metodyki zwinne. Pozwala to Klientowi na osiągnięcie w możliwie krótkim czasie postawionych celów. Krótki czas wdrożenia, możliwość ciągłego doskonalenia i usprawniania uruchomionych produkcyjnie procesów, ograniczona do minimum potrzeba szkolenia użytkowników, zwiększają gwarancję udanego i skutecznego wdrożenia.
Kluczowe obszary naszej działalności to:
• systemy wspomagające obieg dokumentów (AMODIT),
• systemy BI i Big Data (Tableau, Lavastorm, Vertica, Hortonworks)
• rozwiązania ERP/CRM (CDN.XL , Microsoft Dynamics CRM),
• portale korporacyjne (SharePoint),
• programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie)
• serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie)
Archman Sp. z o.o.
Firma Archman Sp. z o.o. jest polskim producentem rozwiązań informatycznych w zakresie Business Intelligence, Workflow i HR. Flagowym produktem firmy jest system Business Navigator, który działa w środowisku przeglądarki internetowej. Business Navigator jest często wdrażany jako bardzo istotne uzupełnienie do najdroższych systemów ERP. System wspiera obieg i pracę grupową na bardzo szerokim zakresie dokumentów (dokumenty handlowe, kadrowe, zadania, zlecenia etc.) Ponadto wyposażony jest w zestaw wbudowanych kości OLAP pozwalających na wielowymiarową i szybką analizę dokumentów.
BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o.
BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o. to specjalizujący się w Business Intelligence zespół profesjonalistów z obszarów informatycznych systemów zarządzania, elektronicznego obiegu dokumentów, wspomagania decyzji zarządczych, controllingu, budżetowania, CRM i workflow.
Na tle innych firm doradczo-wdrożeniowych działających w obszarze zarządzania, wyróżnia nas kompleksowość podejścia do systemu zarządzania w organizacji. Nie koncentrujemy się na wyizolowanych problemach w określonych obszarach działalności organizacji. Wszelkie zagadnienia staramy się objąć w sposób systemowy.
W naszej ofercie szczególnie podkreślamy połączenie koncepcji merytorycznych z doborem odpowiednich narzędzi informatycznych. Na te dwa elementy patrzymy jako na całość, gdyż tylko w ten sposób można uzyskać efekt synergii i dostarczać efektywne rozwiązania wspomagające działalność organizacji. Nie zajmujemy się więc wdrażaniem samych systemów informatycznych. Wdrażamy określony system zarządzania organizacją w oparciu o system informatyczny.
PMS Labs Sp. z o.o.
PMS LabsSp. z o.o. od 1994 roku zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie zastosowań technologii informatycznych wspomagających zarządzanie.
Projektujemy i wdrażamy autorskie rozwiązania dla firm z różnych branż gospodarki: od przemysłu przetwórczego, poprzez sferę usług hotelowych i gastronomicznych, po systemy dla handlu i finansów. Od lat cieszymy się zaufaniem największych polskich i międzynarodowych marek. Zaufali nam m.in.: Polimex Mostostal, Grupa Maspex, Basell Orlen Polyolefins, Kaefer Polska, Grupa Żywiec, Orlen Koltrans, Hörmann, NKT Cables, ABB, Schattdecor.
Specjalizujemy się w zwiększaniu wydajności i wyzwalaniu potencjału firm poprzez zastosowanie rozwiązań informatycznych. Od ponad 12 lat projektujemy autorskie systemy IT usprawniające zarządzanie firmą i jako nieliczni na rynku posiadamy tak długie doświadczenie w branży automatyzacji procesów i archiwizacji danych. Do tej pory przeprowadziliśmy ponad 400 udanych wdrożeń. Aktualnie świadczymy usługi wsparcia dla ponad 85 firm.

SPONSORZY
 
HURO - Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT

FUNDATORZY NAGRÓD
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 


PATRONI MEDIALNI
 
                                   

ORGANIZATOR