Już wkrótce...

PRELEGENCI

Aneta Czerniewska
Reckitt Benckiser S.A.
Starszy analityk biznesu dla fabryk HOME oraz zarządzająca centrum wsparcia IT dla fabryk w Europie.
Od 1996 pracuje z systemami MRP/ERP specjalizując się w obszarach logistyki, produkcji oraz zarządzania łańcuchem dostaw.
W latach 2004 – 2011 pełniła rolę koordynatora EDI w Europie Wschodniej oraz była współautorką globalnego centrum EDI w firmie Reckitt Benckiser. W tym czasie odpowiadała za rozwój i utrzymanie systemu EDI wykorzystywanego zarówno w komunikacji z klientami jaki i do automatyzacji wewnętrznych procesów firmy oraz budowę archiwów faktur elektronicznych w krajach Europy Wschodniej.
Jest członkiem grupy ds. EDI przy GS1 oraz bierze udział w spotkaniach Krajowego Wielostronnego Forum Elektronicznego Fakturowania działającym przy Departamencie Gospodarki Elektronicznej w Ministerstwie Gospodarki.
Obecnie odpowiada za obszar IT w europejskich fabrykach produkujących wyroby kategorii HOME oraz zarzadza centrum wspierającym IT we wszystkich europejskich fabrykach, miedzy innymi w zakresie systemow MRP/ERP, SSCC oraz planowania produkcji.
Marcin Alberski
Bird&Bird
Pracuje w zespole IT i prawa własności intelektualnej w polskim biurze Bird & Bird. Specjalizuje się w zagadnieniach łączących prawo własności intelektualnej z nadużywaniem pozycji dominującej, a także ochrony danych i prywatności. Doradza klientom od 2011 roku. Jego doświadczenie obejmuje doradztwo przy projektach z obszaru e-commerce, IT i mediów – włączając kontrakty handlowe, due diligence i wdrożenia systemów zarządzania dokumentami. Posiada szeroką wiedzę na temat metod uwierzytelniania. Pracuje dla klientów z wielu sektorów gospodarki, w szczególności dla branży mediowej, internetowej, telekomunikacyjnej, life science oraz sektora spożywczego. Przed dołączeniem do Bird & Bird zdobywał doświadczenie zawodowe w renomowanych zagranicznych kancelariach prawnych.
Absolwent Uniwersytu Warszawskiego na wydziale Prawa i Administracji. Studiuje rownież prawo handlowe na Uniwersytecie w Poitiers we Francji.
Paweł Huryn
HURO Sp. z o.o.
W technologii SharePoint specjalizuje się od 10 lat. Na co dzień odpowiada za konsultacje biznesowe i koordynację projektów SharePoint dla Klientów HURO. Najbardziej doświadczony polski specjalista Nintex Workflow – w ciągu ostatnich lat przeszkolił i doradzał ok. 30 polskim przedsiębiorstwom. Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz SGH – Efektywne Zarządzanie IT w Przedsiębiorstwie. MCTS | MCPD | PRINCE2® Practitioner.
dr Danuta Kajrunajtys
Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki
Niezależny doradca biznesowy, Rzeczoznawca Polskiego Towarzystwa Informatycznego w zakresie wykorzystania informatyki w zarządzaniu, specjalista w zakresie modeli biznesowych, projektowania komunikacji biznesowej wykorzystującej najnowsze możliwości IT oraz projektowania i wdrażania zmian organizacyjnych, analityk systemów obiegu informacji i systemów pracy, audytor w zakresie informatyki, wieloletni szkoleniowiec i dydaktyk akademicki uczelni publicznych i prywatnych.
dr Przemysław Sołdacki
AstraFox Sp. z o.o.
Absolwent Politechniki Warszawskiej . Doktor nauk technicznych z zakresu informatyki. Od 1999 roku członek zarządu firmy Astrafox (dawniej Datacom Software). Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT. Skutecznie łączy wiedzę techniczną (programowanie .NET, SQL, systemy CRM, SharePoint) z zainteresowaniami z obszaru sztucznej inteligencji i eksploracji tekstu (textmining). Jest zarejestrowanym ekspertem w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. W wolnym czasie podróżuje, interesuje się również tańcem.
Marcin Kowalski
Archman Sp. z o.o.
Prezes Zarządu firmy Archman. Od 10 lat związany wdrożeniami systemów wspomagających zarządzanie (8 lat z Archman). Konsultant, architekt systemów informatycznych, kierował największymi projektami wdrożeniowymi realizowanymi przez Archman. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow.
Mateusz Marek
BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o.
Pracownik BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o. od 2010 r., obecnie na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży. Bierze udział w zróżnicowanych projektach handlowych dla organizacji na polskim rynku. Wiedza i doświadczenie ma kluczowy wpływ na bezbłędną analizę wymagań potrzeb przedsiębiorstw stojących przed wyzwaniem, jakim jest wybór systemu zarządzania, co przekłada się na kolejne sukcesy wdrożeniowe realizowane przez BI-Pro Consulting Group Sp. z o.o..
Adam Wolny
PMS Labs Sp. z o.o.
Absolwent Politechniki Krakowskiej. Wiceprezes Zarządu PMS Labs. Odpowiedzialny za obszar DMS, Workflow i ECM w firmie PMS Labs. Podpisując w 2002 roku umowę partnerską
z firmą IXOS Software otworzył polski rynek na rozwiązania IXOS (obecnie Open Text Corporation) dla środowiska ERP SAP. Brał udział we wszystkich pionierskich projektach wdrożeniowych systemów IXOS i Open Text w Polsce w latach 2002-2012. Obecnie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań klasy Entrprise Content Management i Business Intelligence w PMS Labs.
Krzysztof Szatkowski
Carrywater Group S.A
Ponad 11 letnie doświadczenie w pracy przy projektach telekomunikacyjnych i informatycznych.
Specjalizuje się w zarządzaniu projektami telekomunikacyjnymi, wdrożeniowymi oraz projektami dofinansowanymi ze środków UE. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu metodyki i kultury zarządzania przez projekty. Jest ekspertem w zakresie regulacji prawnych dotyczących teleinformatyki.
Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Ukończył podyplomowe studia Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Posiada certyfikaty PMP – Project Management Institute oraz PRINCE2 Foundation.

SPONSORZY
 
HURO - Dostarczamy korzystne i nowoczesne rozwiązania IT

FUNDATORZY NAGRÓD
WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 


PATRONI MEDIALNI
 
                                   

ORGANIZATOR