Już wkrótce...

REJESTRACJA

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

IMIĘ:*


NAZWISKO:*


FIRMA/INSTYTUCJA:*


STANOWISKO:*


DZIAŁ:*


TELEFON SŁUŻBOWY:*


ULICA I NUMER:


MIASTO:*


KOD POCZTOWY:


NIP:


BRANŻA:*PŁATNY POSIŁEK: 100PLN +23% VAT tak nie 


SKĄD DOWIEDZIELI SIĘ PAŃSTWO O NASZEJ KONFERENCJI?*

ADRES EMAIL:*

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY

Wypełniając powyższy formularz oraz deklarując udział w konferencji, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych – na podstawie art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). Dane osobowe są przetwarzane celem wykonania zamówionego świadczenia oraz informowania o innych usługach i ofertach Pure Conferences. Podmiotem odpowiedzialnym jest firma CG S.C., właściciel marki Pure Conferences. Wyrażają Państwo również zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie adresowej Pure Conferences oraz na przekazanie danych teleadresowych partnerom konferencji. Mają Państwo prawo do zmiany treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Udział jest płatny dla przedstawicieli firm, oferujących rozwiązania konkurencyjne względem tematyki konferencji – wówczas koszt udziału wynosi 599 zł netto.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia, z uwagi na brak miejsc lub rejestrację firmy oferującej rozwiązania konkurencyjne względem tematyki konferencji.

 

Ze względu na sprawy organizacyjne, osoby, które nie odwołają swojego zgłoszenia do dnia 17.02.2014 i nie wezmą udziału w konferencji, będą obciążone opłatą manipulacyjną w wysokości 50 PLN + VAT.


SPONSORZY
 


 

 

 


FUNDATORZY NAGRÓD


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 
 
 
 PATRONI MEDIALNI
 
ORGANIZATOR