Już wkrótce...

PRELEGENCI

Łukasz Bott
Astrafox
Łukasz Bott, Dyrektor Handlowy w firmie Astrafox. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej w specjalności inżyniera oprogramowania. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej przeszedł pełną ścieżkę informatyka, począwszy od bycia programistą, poprzez realizację zadań analityka i projektanta, aż po prowadzenie projektów, a obecnie zarządzania działem sprzedaży. Jego celem zawodowym jest dostarczanie klientom takich rozwiązań informatycznych, które zwiększają ich efektywność biznesową. Prywatnie zagorzały wspinacz sportowy, biegacz i miłośnik literatury popularnonaukowej (zwłaszcza w obszarach fizyki i astronomii).
Marek Kowalczyk
Mandarine Project Partners

Marek Kowalczyk jest praktykiem teorii ograniczeń Goldratta, wydawcą, nauczycielem akademickim, autorem wielu artykułów i mówcą publicznym. Jego wystąpienia możesz zobaczyć na kanale YouTube.

Wraz z zespołem pomógł zrealizować na czas największy projekt tego typu w Europie — wejście na giełdę PGE Polskiej Grupy Energetycznej SA. Jest twórcą MANDARINE Project Partners i MINT Books oraz organizatorem TEDxWSB we Wrocławiu.
Witold Chomiczewski LL.M. (Göttingen)
Lubasz i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Jego zainteresowania zawodowe skupiają się wokół prawa E-Commerce i prawa autorskiego. W tym zakresie doradza przedsiębiorcom prowadzącym swoją działalność gospodarczą z wykorzystaniem Internetu. Posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu regulaminów sklepów i portali internetowych, regulaminów konkursów, w tym z wykorzystaniem numerów premium, a także w kwestiach związanych z odpowiedzialnością w Internecie. W codziennej pracy zajmuje się również opracowywaniem umów dotyczących zagadnień z zakresu prawa autorskiego, baz danych i związanych z udostępnieniem numerów premium.

Autor publikacji z zakresu ustaw:
- świadczeniu usług drogą elektroniczną,
- ochronie usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym,
- ochronie baz danych.

Prelegent na konferencjach dotyczących powyższej problematyki, a także związanych z zagadnieniami ochrony danych osobowych. Brał udział w projekcie „Study on Liability of Internet Intermediaries”, który był realizowany na zlecenie Komisji Europejskiej i miał na celu zbadanie implementacji i stosowania artykułów 12-15 dyrektywy 2000/31/WE w państwach Unii Europejskiej. Będąc członkiem zespołu Katedry Prawa Cywilnego, Handlowego i Gospodarczego Uniwersytetu Georga-Augusta w Getyndze pod kierownictwem Prof. Geralda Spindlera, odpowiadał za przygotowanie projektu raportu dotyczącego Polski.

Stypendysta DAAD oraz programu Sokrates/ Erasmus. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Georga-Augusta w Getyndze z zakresu niemieckiego prawa prywatnego.

Od 2011 r. radca prawny OIRP w Łodzi. Złożył egzamin radcowski z najlepszym wynikiem w okręgu łódzkim. Włada językiem niemieckim i angielskim.
Piotr Biernacki
MGX Infoservice

Zajmuje się analizami procesów biznesowych od ponad 20 lat. Przez wiele lat był przedstawicielem firm Micrografx/Corel/iGrafx w zakresie narzędzi wspomagających zarządzanie. Głównymi obszarami obecnej działalności są:
- dostarczanie i wdrażanie narzędzi służących do dokumentacji, symulacji, analizy procesów biznesowych i zarządzania nimi – rodzina narzędzi iGrafx
- dostarczanie narzędzi wspierających metodologię Six Sigma – Minitab i iGrafx.
- pogłębiona analiza procesów biznesowych dla klientów MGX i klientów partnerów MGX.
- szkolenia z dokumentacji, symulacji i analizy procesów biznesowych, (zgodnie z polityką iGrafx jest bardzo silnie zaangażowany w popularyzację notacji BPMN – przeprowadził kilkaset szkoleń w tym zakresie).
Krzysztof Chełpiński
MIS S.A.

Informatyk, absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, prezes zarządu firmy mis24.pl, członek Zarządu KIGEiT, Przewodniczący Komitetu wspierania e-umiejętności KIGEiT. Posiada wieloletnie doświadczenie pracy w branży informatycznej na stanowiskach kierowniczych, w szczególności w obszarze usług IT. Zaangażowany w projekty z zakresu dostarczania e-usług w publicznej i prywatnej chmurze obliczeniowej, ze szczególnym naciskiem na ofertę dla rynku małych i średnich firm. Czynny propagator wdrażania zarządzania procesowego w firmach. Współtwórca koncepcji rozwiązania informatycznego dostępnego w chmurze publicznej wspierającego zarządzanie procesowe. Ekspert reprezentujący środowisko pracodawców w projektach wdrażania Europejskich Ram Kwalifikacji. Na co dzień zaangażowany w projekty analizy rynku i przygotowania nowych przedsięwzięć biznesowych w zakresie szeroko rozumianej oferty usług informatycznych, w szczególności usług dostarczanych za pośrednictwem internetu.
Adam Zawiasa
INCO Sp. z o.o.

Inżynier informatyk, elektronik
W firmie iNCO inżynier produkcji, zajmuje się optymalizacją procesów produkcyjnych pod kątem zastosowania nowoczesnych technologii pozwalających minimalizować nakłady pracy ludzkiej. Zwolennik semi automatyzacji. Projektant i wdrożeniowiec systemów przetwarzających dokumenty.
Od 7 lat w iNCO realizuje i koordynuje od strony technicznej projekty realizowane na rzecz zagranicznych oraz polskich zleceniodawców, takich jak: polskie archiwa państwowe i biblioteki narodowe, Niemiecki Urząd Patentowy, Niemiecki Bundestag. Wyróżnia się szeroką wiedzą z zakresu digitalizacji zbiorów oraz najwierniejszego odwzorowania barw skanowanych dokumentów.
Miłośnik nowoczesnych rozwiązań stosowanych w skanerach produkcyjnych oraz przetwarzania dokumentów w formacie XML. Specjalista planowania systemów bazujących na zasadach HCI (relacje człowiek – komputer).
Prywatnie zamiłowania: grafika komputerowa, technologie teleinformatyczne. Żonaty, posiadacz buldoga francuskiego o imieniu „Hesia” (choć bardziej reaguje na „Henryka”).
Mateusz Ferensztajn
INCO Sp. z o.o.

36 l., z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego, z zawodu i zamiłowania handlowiec. Doświadczenie w handlu i zarządzaniu sprzedażą produkcji przemysłowej zdobywał pracując dla międzynarodowego koncernu z branży tekstylnej – Nylstar Group, zarządzał sprzedażą w branży papierniczej i dekoracyjnej w dynamicznie rozwijającej się po dziś dzień Hanke Tissue oraz w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w koncernie Promens.
Tworzył i wprowadzał na rynek nowe marki produktów detalicznych, brał udział w opracowywaniu strategii rozwoju dla dwóch ostatnich firm i jego realizacji współpracując z inżynierami-konstruktorami takich marek jak Volvo Construction Equipment czy Siemens Windpower.
Obecnie zarządza sprzedażą i zakupami w ramach zintegrowanego przedsięwzięcia w branży papierniczej w ramach firmy Huchtemeier Papier GmbH oraz współpracuje z iNCO jako główny konsultant ds. sprzedaży.
Interesuje się muzyką i sportem, pozostały czas poświęca dwójce wspaniałych synów.
Elke Schoenemann
ELO Digital Office sp.z o.o.

Matematyk, Niemka pracując od roku 1996 w Polsce, 1996 – 2004 Praca w Polsko-Niemieckim Towarzystwie Wspierania Gospodarki (Firma z udziałem rządu polskiego i niemieckiego (po 50%))
Od 2004 zatrudniona w ELO Digital Office – odpowiedzialna za sieć Business Partnerów ELO w Polsce i koordynację projektów.
Elżbieta Krawczyk
Orange

W Grupie TP pracuje 16 lat. Od początku była związana z funkcją Finanse. W latach 2003-2008 była dyrektorem Departamentu Obsługi Finansowej Klienta, a w latach 2008-2010 dyrektorem Operacyjnym ds. Fakturowania, Rozliczeń i Kanałów Płatności. Wprowadziła szereg rozwiązań w zakresie efektywności procesu rozliczeń abonenckich. Uczestniczyła w wielu ważnych dla Grupy projektach m.in. wdrażających nowe formy płatności dla Klientów. Przez blisko 10 lat koordynowała pracę międzyoperatorskiej Koalicji na rzecz Polecenia Zapłaty. Od ponad 5 lat aktywnie uczestniczy w rozwoju i promocji e-faktury, co z dużym sukcesem wpłynęło na rezultaty w Orange Polska.

SPONSORZY
 


 

 

 


FUNDATORZY NAGRÓD


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 
 
 
 PATRONI MEDIALNI
 
ORGANIZATOR