Już wkrótce...

AGENDA

8:30-9:30
REJESTRACJA
9:30-10:00
„Analiza procesów – jak to robić i dlaczego to robić przed wdrożeniem systemu elektronicznego obiegu dokumentów w firmie?”

MGX Infoservice

Prelegent: Piotr Biernacki

10:00-10:30
„Ucyfrowienie i Visotec® – wizja przetwarzania dokumentów”

Inco Sp. z o.o.

Prelegent: Adam Zawiasa
Prelegent: Mateusz Ferensztajn

Opis prelekcji:

W trakcie prelekcji będziemy rozważać zastosowanie outsourcingu dla digitalizacji dokumentów. Pokażemy workflow dedykowane przetwarzaniu dokumentów, które można w elastyczny sposób modyfikować w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. Omówimy ważny aspekt bezpieczeństwa danych a w szczególności danych osobowych.
Ostatecznie pokażemy nowość Visotec® i Visocore® – workflow weryfikujące i przetwarzające dane – wszystko w jednym kroku.

10:30-11:00
„Elektroniczny obieg dokumentów w firmie pod ELO 2011. Skanowanie-Rozpoznawanie-Opisywanie-Archwizowanie”

ELO Digital Office

Prelegent: Elke Schönemann

Opis prelekcji:

Ktoś zapomniał opisać fakturę i termin płatności minął – powstają odsetki. Jak można to skutecznie ominąć? Poprzez wprowadzenie elektronicznego obiegu faktur w firmie.

Zaprezentujemy rozwiązania ELO dotyczące zagadnień:

  • przyjmowanie dokumentów (faktury, skanowanie papierowych dokumentów);
  • wystawianie dokumentów;
  • przesyłanie i przechowywanie faktur – również e-faktury.

11:00-11:15
PRZERWA
11:15-11:45
„Jak wyeliminować złą wielozadaniowość w zarządzaniu dokumentacją przedsiębiorstwa?”

Mandarine Project Partners

Prelegent:Marek Kowalczyk

11:45-12:15
„Bezbłędny OCR – wczytywanie danych dostosowane do różnego rodzaju faktur”

MIS S.A.

Prelegent: Krzysztof Chełpiński

Opis prelekcji:

Podczas wystąpienia zostanie zaprezentowane rozwiązanie, które elastycznie dostosowując się do struktury i potrzeb firmy, obejmuje cały proces obiegu faktur – od automatycznego wprowadzenia, poprzez opisywanie i dekretację na konta kosztowe, akceptację przez upoważnione osoby, aż do przekazania do systemu finansowo-księgowego. System do automatycznego wprowadzania danych wykorzystuje OCR dostosowany do różnego rodzaju faktur – stąd jego wysoka skuteczność. Dodatkowo przewidziana funkcja weryfikacji, daje możliwość szybkiego sprawdzenia automatycznie rozpoznanej treści.

12:15-12:45
„AMODIT – system, który sam projektuje procesy obiegu dokumentów”

Astrafox

Prelegent: Łukasz Bott

Opis prelekcji:

Podczas prelekcji zostanie przedstawione zupełnie inne i nowatorskie podejście do projektowania i wdrażania systemów obiegu dokumentów lub procesów. Podejście to będzie poparte przykładami wdrożeń przeprowadzonych na bazie innowacyjnego systemu AMODIT. System ten wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji, wspomagające projektowanie, a następnie śledzenie obiegów dokumentów lub procesów

12:45-13:00
PRZERWA

13:00-13:30
„Faktura elektroniczna, podpis elektroniczny – aspekty prawne”

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy

Prelegent: Witold Chomiczewski

Opis prelekcji:

W wystąpieniu zaprezentowane zostaną warunki, których spełnienie umożliwia stosowanie faktur elektronicznych. Przedmiotem analizy będą także zasady przechowywania tego typu faktur. Druga część prezentacji będzie poświęcona definicji oraz skutkom prawnym stosowania podpisu elektronicznego.

13:30-14:00
„E-faktura w Orange Polska – korzyści i wyzwania wdrożenia e-faktur”

Orange

Prelegent: Elżbieta Krawczyk

Opis prelekcji:

Podczas wystąpienia zostaną zaprezentowane korzyści i wyzwania wdrożenia e-faktur w Orange Polska. Blisko 3 miliony klientów Orange Polska korzysta z faktury w formie elektronicznej, zamiast tradycyjnego, papierowego dokumentu. Coraz większa liczba klientów oznacza, że docenili oni zalety faktury elektronicznej, takie jak: wygoda, bezpieczeństwo, szybkość i ochrona środowiska. To korzyści również dla Firmy: oszczędności na drukowaniu faktur, przyspieszenie obiegu dokumentów czy kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wyzwaniem jest uwzględnienie i dostosowanie obsługi e-faktur do przepisów prawnych oraz pokazanie społeczeństwu sposobów udostępniania i płacenia na podstawie e-faktur i ich wpływu na środowisko. Orange Polska podejmuje działania informacyjno-edukacyjne na rzecz upowszechniania e-faktury, które opierają się m.in na udziale w pracach koalicji „Wybieram e-fakturę” oraz przy Polskim Krajowym Forum Elektronicznego Fakturowania.

14:00
ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI / LUNCH

SPONSORZY
 


 

 

 


FUNDATORZY NAGRÓD


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 
 
 
 PATRONI MEDIALNI
 
ORGANIZATOR