Już wkrótce...

PARTNERZY

HEUTHES Sp. z o. o.
Firma HEUTHES Sp. z o. o. istnieje na rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw, bankowości i instytucji finansowych od 1989 roku i zajmuje na nim jedną z czołowych pozycji. Na sukces firmy pracuje nieustannie zespół doświadczonych specjalistów. Współpracujemy z bankami w zakresie: udzielania licencji na własne systemy informatyczne, serwisu utrzymaniowego, badań i rozwoju oraz konsultingu. Osiągnięcia naszej firmy zostały docenione przez stale rosnące grono zadowolonych Klientów. Znaczna liczba wdrożeń w banku PEKAO SA (UniCredit Group), SGB-BANK SA, SK Bank SA, DnB Bank Polska SA i w grupie ponad 200 banków spółdzielczych z siecią ponad 1800 placówek świadczy o dużym profesjonalizmie i niezawodności oferowanych przez nas produktów. Potwierdza to także wiele firm używających naszego oprogramowania ERP.
ASTRAFOX Sp. z o. o.
ASTRAFOX dostarcza usługi i rozwiązania biznesowe. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx)
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL)
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie)
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie)
Business Data Process Sp. z o.o.
Pozycja firmy Business Data Process budowana jest od roku 2003. Na przestrzeni 13 lat zdobyła doświadczenie w wytwarzaniu programowania specjalizującego się w sektorze finansowo księgowym oraz kadrowo płacowym. Swoją pozycję na rynku zawdzięcza profesjonalnej, międzynarodowej kadrze menadżerskiej oraz innowacyjnemu zespołowi IT. W skład, którego wchodzą analitycy, project managerzy, konsultanci oraz programiści. Business Data Process oferuje swoim klientom precyzyjne dostosowanie oprogramowania do ich potrzeb. Specjalizuję się w optymalizowaniu i automatyzowaniu procesów biznesowych oraz zwiększenia ich produktywności. Działania są realizowane dzięki zgromadzonej przez lata wiedzy oraz wykorzystaniu nowych technologii i narzędzi. Obecnie wszystkie usługi oparte są w modelu SaaS (Software as a Service). Dzięki temu klienci mają dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i ich aktualizacji bez konieczności posiadania własnej infrastruktury informatycznej. Firma Business Data Process może pochwalić się:
• Stworzeniem oprogramowania w celu optymalizacji procesu przetwarzania budżetu, podpisywanych kontraktów i faktur kosztowych.
• Stworzeniem oprogramowania służącego do planowania i rejestrowania czasu pracy wykorzystującego opracowany język formalny
• Stworzeniem oprogramowania zarządzającego procesami kadrowymi w ujęciu dokumentowym
• Integracją z systemami zewnętrznymi firm:
o Sage
o Comarch
o SAP
o Oracle Opera Property Management System
• Integracją z systemami bankowymi:
o PKO B.P.
o mBank
o PKO S.A.
o BNP Paribas
o BGŻ
o WZWBK
o SG
Wraz z rozwojem technologicznym firma Business Data Process dostosowuje swoje produkty do najnowszych wymagań na rynku informatycznym. Efektem tych działań jest ciągle rosnąca baza usatysfakcjonowanych odbiorców. Do ich grona zaliczają się:
• EBS S.A.
• RED – Real Estate Development
• BPI S.A
• LOUVRE HOTELS GROUP SP. Z O.O.
• YAREAL POLSKA SP. Z O.O.
• Grupa Lactalis

SPONSORZY
 
  
  


WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA
 
  
  
        

PATRONI MEDIALNI
 

FUNDATORZY NAGRÓD

  
  
  


ORGANIZATOR

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress